IV Memoriał Freda

W imieniu Organizatorów przekazujemy zaproszenie na IV Memoriał Freda.

Tegoroczna edycja zbliża się wielkimi krokami! Impreza otwarta jest dla wszystkich zainteresowanych i mamy nadzieję, że nikogo z Was nie zabraknie!

Odbędzie się on 19 marca i tradycyjnie będzie podzielony na dwie części:

1) turniej siatkarski wraz z wieloma innymi atrakcjami takimi jak: bieg familijny na orientację, turniej ping-ponga, mini-turniej łuczniczy "SHIHANMATO" czy możliwość degustacji wyrobów z bufetu MniAAm - słowem, każdy znajdzie coś dla siebie! Wpadajcie od godziny 9.00 do Szkoły Podstawowej nr 340 na ul. Lokajskiego 3 (blisko stacji metra Natolin) - dokładnie w tym samym miejscu co w zeszłym roku.
W sprawach zapisów na turniej zgłaszać się należy do Krzysztofa Stefanka (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Harmonogram dnia:
8.30 rejestracja siatkarzy
8.30-9.15 rozgrzewka grupowa
9.15 rozpoczęcie Memoriału
9.25 rejestracja i rozpoczęcie turnieju ping-pong
9.30 - 12.30 okienko do startów w Biegu na orientację (trasa Family)

Do biegu familijnego na orientację zapraszamy wszystkich, szczególnie Rodziców z Pociechami, zaprojektowaliśmy trasę tak, by nawet najmłodsi ją ukończyli i mieli z tego mnóstwo zabawy :)

2) Spotkanie w Południku Zero (ul. Wilcza 25) z ciekawą osobą ze świata gór, morza bądź parającą się innym ciekawym zajęciem - o szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie.

Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/734803226621141/ 

Organizatorzy

Tags: