I Memoriał Kuby Fedorowicza aka Freda - 9 marca

Mija rok od śmierci naszego kolegi - Kuby Fedorowicza. Jego koledzy i koleżanki zorganizowali z tej okazji turniej piłki siatkowej.
Informacje znajdziecie poniżej oraz na facebookowej stronie Memoriału.
Dziewiątego marca rozegramy w hali UCSiR-u przy ul. Hawajskiej 7 turniej piłki siatkowej.
W ramach naszego spotkanie tworzymy dla Was "strefę rodzinną" - a tam można będzie spróbować swoich sił na slacklinie, wziąć udział w turnieju tenisa stołowego czy zapoznać się z tajnikami park-our i capoeiry.

Spróbuj poprawić swoją zdolność równowagi na słynnych "szwajcarskich piłkach". Pobudzimy waszą wyobraźnię przedstawiając zdjęcia z podróży zaprzyjaźnionych obieżyświatów. Na pewno spotkacie ich na miejscu a opowiadać o przygodach będą ciekawie jak diabli.

Wasze podniebienia i żołądki będą mogły zakosztować domowych wypieków i innych pyszności z małego bufetu. Być może uda wam się wygrać trochę tych pyszności w jakimś zmyślnym konkursie. Kto przyjdzie będzie miał szansę przekonać się co jeszcze może się tam wydarzyć i czego będzie miał szansę doświadczyć.

Rozgrzewka przed turniejem rozpoczyna się o godzinie 8.00

Pozostałe aktywności rozpoczynamy już od 9.15. Impreza potrwa aż do 13.00

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia tego szczególnego dnia. Weźcie rodzinę, przyjaciół, znajomych.... STRÓJ SPORTOWY (buty na zmianę) i dołączcie do nas.
Przy wejściu będzie można wrzucić do puszki "grosz" na poczet przyszłorocznego memoriału.