Koncert "W górach jest wszystko co kocham"

Organizatorzy projektu "W górach jest wszystko co kocham" oraz zaprzyjaźniony z nami Studencki Klub Górski zapraszają na:

Koncert "W górach jest wszystko co kocham" - Warszawa, klub Stodoła, niedziela 18 grudnia, godz. 18:30
wystąpią: Dom o Zielonych Progach, Cisza jak Ta oraz Apolinary POlek


"W górach jest wszystko co kocham" to projekt poetycko-muzyczny promujący piosenkę studencka i turystyczną oraz poezję śpiewaną. Koncerty odbywają się w większości miast akademickich, a głównym wydarzeniem jest trzydniowy Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej. Na tegorocznej warszawskiej edycji projektu wystąpią:

Dom o Zielonych Progach - uczestnikom koncertów W górach specjalnie nie trzeba przedstawiać tego zespołu. Można śmiało powiedzieć, ze bez Domu o Zielonych Progach trudno by było wyobrazić sobie koncerty W górach... Dom po prostu jest na nich od zawsze. Piosenki tej grupy należą dziś już do kanonu piosenek najczęściej śpiewanych na górskich szlakach.

Cisza jak Ta - to zespół rodem z Kołobrzegu. Pomimo wielkiej odległości dzielącej go do gór, na stałe wrósł już w krajobraz sceny studenckiej. W ciągu 8 lat działalności Michał Łangowski wraz z przyjaciółmi dostarczył publiczności imponującą ilość lirycznych utworów, stanowiących dziś kanon gatunku piosenki turystycznej i poetyckiej.

Apolinary POlek - bard, poeta i kompozytor w jednej osobie. Znany już słuchaczom koncertów oraz płyt „W górach jest wszystko co kocham”. Oprócz piosenek o górach oraz wędrowaniu artysta ma w swoim dorobku także liczne przekłady i interpretacje piosenek Leonarda Cohena czy Boba Dylana. Najważniejszy nurt jego twórczości stanowi jednak twórczość autorska.

BILETY w cenie 20 zł (ulgowy) i 30 zł (normalny) do nabycia od 5 grudnia w Klubie Studenckim STODOŁA i innych miejscach, szczegóły:www.wgorach.art.pl
Tags: