Zjazd w Wetlinie - aktualności

W tym miejscu przedstawiamy aktualne informacje na temat organizacji imprezy i listę uczestników Zjazdu w Wetlinie. Sprawdź, czy jesteś na liście i czy dane są zgodne z Twoim zgłoszeniem.
W razie potrzeby napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.AKTUALNOŚCI

Upłynął termin zgłoszeń na Zjazd w Wetlinie. Do czwartku 5.04. czekamy na ewentualnych spóźnialskich. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, których terminowe deklaracje wpłynęły na decyzję o organizacji imprezy.
 
NOCLEGI
Ponieważ kursanci i młodzi przewodnicy zgłaszają się opieszale i nie wykorzystali wszystkich miejsc na polu namiotowym na terenie ośrodka, informujemy, że posiadamy 30 miejsc namiotowych. Koszt noclegu w namiocie wynosi 10 zł od osoby za dobę (mozliwość korzystania z infrastruktury ośrodka). Osoby, które zgłosiły się wcześniej na inny rodzaj noclegu mogą do czwartku dokonać zmiany. W przypadku większej ilości osób chętnych niż miejsc, pierwszeństwo mają studenci i kursanci.
 
Ponadto po drugiej stronie Wetliny jest ogólnodostępne leśne pole biwakowe, z którego na teren imprezy jest kilka minut drogi.
 
AUTOKAR
Informujemy, że uruchamiamy kurs w czwartek wieczorem (powrót w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek rano - w zależności od tego, na który kurs będzie więcej chętnych). Odnośnie kursu w piątek - niestety nadal nie mamy kompletu i pozostawiamy sprawę otwartą do piątku. Rozważamy wynajem mniejszego autokaru lub busa. Dlatego wszystkich chętnych na dojazd autokarowy jeszcze raz prosimy o konkretne decyzje.
 
PROGRAM
Nadal czekamy na zgłoszenia prowadzących piątkowe trasy. W sobotę w dzień przewidujemy program sportowo-rekreacyjny, zaś w nocy program rozrywkowo-kulturalny. Szczegóły wkrótce.
 
FINANSE
Do czwartku wpisowe na imprezę wynosi 50 zł.
Osoby, które nie załapały się na zamówiony rodzaj świadczeń otrzymają zwrot w wysokości nadpłaty. Zwrotów dokonujemy od jutra.

_____

1. BRAK MIEJSC NOCLEGOWYCH NA TERENIE OŚRODKA. Mamy jeszcze wolne miejsca w schronisku PTTK (10 minut drogi od miejsca imprezy, cena 22 zł). Można również szukać noclegu na własną rękę.

2. Wpłaty za kilka osób na jednym przelewie prosimy dokładnie opisać imionami i nazwiskami uczestników w treści przelewu.

3. Potwierdzenia rezerwacji świadczeń znajdują się poniżej.

4. REZERWACJA NIE OPŁACONA W TERMINIE BĘDZIE ANULOWANA!
Rezerwację należy opłacić najpóźniej 3 dni po dokonaniu zgłoszenia.

5. Osoby z odnotowanymi wpłatami BEZ ZGŁOSZENIA są proszone o pilny kontakt e-mailowy. Wykaz osób zobligowanych do kontaktu znajduje się na liście.

LISTA UCZESTNIKÓW ZJAZDU W WETLINIE


Niniejsze dane są potwierdzeniem rezerwacji świadczeń dla osó oznaczonych kolorem zielonym. Objaśnienia znajdują się na dole listy.


NOWA lista uczestników - stan na dzień 19.04Objaśnienia:

DT - dziecko towarzyszące do lat 4

Noclegi:
B - bungalow
LD - Leśny Dwór
PTTK - schronisko PTTK

Dodatkowe noclegi:
- zamówione noclegi dodatkowe inne niż noc jubileuszowa

Dodatkowe wyżywienie
- dla nocujących w LD pozycja generowana automatycznie
- dla pozostałych na zamówienie
Ś - śniadanie
OK - obiadokolacja

Dojazd:
TO1 - wyjazd w czwartek wieczorem
TO2 - wyjazd w piątek wieczorem
PO1 - powrót na niedzielę wieczorem
PO2 - powrót na poniedziałek rano


POTWIERDZENIA NOCLEGÓW W LEŚNYM DWORZE

(może dojść do drobnych roszad w pokojach)

1. Piątkowska-Janko Ewa + Janko Piotr 26/27.05
2. Kowalski Marian + Kowalska Elżbieta 25/27.05
3. Gajowniczek Paweł + Gajowniczek Zofia 25/27.05 + noclegi dodatkowe
4. Oleszkiewicz Włodzimierz + Oleszkiewicz Elżbieta 25/28.05 + noclegi dodatkowe
5. Marczyńska Barbara + Marczyński Szczepan 25/27.05
6. Stanek Andrzej + Stanek Irena 25/27.05
7. Zięborak Małgorzata + Zięorak Janusz 26/28.05
8. Prichodko Wiesław + Prichodko Wiesława 26/27.05
9. Ufnalski Waldemar + Dziduszko – Fedorko Ewa     25/27.05
10. Morawski Wojciech 25/28.05 + Majewski Paweł     26/27.05 + Gęsicki Włodzimierz 25/27.05
11. Kęsicki Iwona 25/27.05 + Słowińska Halina 25/27.05
12. Zazdrościński Wiesław 25/27.05 + Szukalski Jan 25/27.05 (brak możliwości rezerwacji 24/25.05) + Matjas Andrzej 25/28.05

Pozostałe osoby deklarujące się na Leśny Dwór będą miały zapewniony nocleg w domkach. W przypadku braku akceptacji takich warunków noclegowych prosimy o rezerwację noclegu we własnym zakresie. Polecamy niedaleki Pensjonat "Łuki": http://www.bieszczady.net.pl/luka/
Prosimy o maila z potwierdzeniem akceptacji noclegu lub rezygnacji z noclegu. Po otrzymaniu maila zwrócimy nadpłatę.

Organizatorzy
Tags: