Wetlina - 26-27 maja 2007

Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów ze zjazdu w Wetlinie!

  GALERIE:

  zdjęcie grupowe z Wetliny, fot.Michał Grycz (blacha 531)
  Adama Leszczyńskiego (kurs 2006/2007)
  "Krecia" Agnieszki Wielochy
  Agnieszki Skieterskiej (blacha 580)
  Kuby Organa (blacha 609)
  Jacka Nieckuły (blacha 344) - wycieczka do Worka
  Uli Teterwak-Jarmuł (blacha 320) - wejscie po wpisaniu loginu: SKPB_Warszawa i hasła: 50lecie
  Mariusza "Harnasia" Birskiego (blacha 404) i Ireny Charysz- Birskiej (blacha 441)
  Tadeusza Wojciechowskiego (blacha 430)
  Łucji Wierzyckiej (blacha 433)
  Mirosława Wiechowskiego (blacha 143)
  Maćka Szretera (blacha 553)
  Wojtka Jasińskiego (blacha 240)
  Bogdana Wajlanda "Wajdeloty"(blacha 348)

  FILMY:
  film Mirosława Wiechowskiego (blacha 143) - mały plik i duży plik
  filmy Mariusza "Hranasia" Birskiego (blacha 404) - wyswietla się pierwszy, kolejne trzeba kliknąć po prawej stronie. Wszystkie możesz też zobaczyć poniżej :)
Jako dodatek pokazujemy dwa filmy z CZOŁGU, który przejechał na ostanim rajdzie Beskid Niski 2007. W tym roku ześrodkowanie odbyło się 5 maja w Wisłoku Wielkim :)


PODZIĘKOWANIA

 • wierszyk Ewy Lizończyk-Król (blacha 227)

 • Od SKPŚ

 • Od zarządu SKPB Warszawa:

  Drodzy Koledzy!
  Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie do Wetliny i miłe słowa. Mamy nadzieję, że 50-lecie SKPB Warszawa dla wielu z Was już stało się okazją do odnowienia znajomości, ponownego odkrycia naszych gór, a także poznania nowych pokoleń przewodników Koła. A przecież to nawet nie półmetek naszego Jubileuszu!

  Impreza w Bieszczadach nie odbyłaby się bez zaangażowania sztabu ludzi. Przede wszystkim Bogdana Wajlanda i Adama Panasika, ale także Andrzeja Wielochy , który jest autorem m.in. znaczka i loga 50-lecia, no i dobrym duchem całych obchodów :) Oprócz nich w organizację jubileuszu od początku włączyła się Ewa Janko.

  Na miejscu sytuację mogliśmy opanować tylko dzięki EKIPIE W ŻÓŁTYCH KOSZULKACH, czyli grupie ok.25 osób - przewodników i kursantów - którzy prowadzili biuro, przygotowywali namioty, scenę, ognisko, udzielali informacji, drukowali indentyfikatory itd. Program pomogli uatrakcyjnić Elcia Milczarek, autorka super pokazu mody, Pieter i jego wystawa, a także inne osoby z Koła, które m.in. grały na gitarach, czy pokazały swoje slajdy. Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za ogrom pracy !!!

  UWAGA ZBIERAMY ZDJĘCIA!

  Po zjeździe w Wetlnie chcemy stworzyć wspólną galerię zdjęć. Prosimy więc, abyście przysyłali linki do swoich zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Linki i realcje z bieszczadzkiego spotkania umieścimy na stronie 50-lecia SKPB www.50lat.skpb.waw.pl

  Już dziś zapraszamy też na kolejne imprezy jubileuszowe: rajd POŁONINY (ostani tydzień września) oraz wystawę i koncert piosenki turystycznej, które obędą się w październiku w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej.

  No i nadal czekamy na TEKSTY do KRONIKI SKPB, książki, którą możemy napisać tylko RAZEM!

  Do zobaczenia!
  Zarząd SKPB Warszawa
  Agnieszka Skieterska, Lila Mazurkiewicz, Radek Baranowski, Szymon Chojnacki, Kuba Organ, Krzyś Lisak, Marek Cichy


  Z okazji półwiecza SKPB Warszawa przewodników naszego Koła i ich rodziny zapraszamy na Jubileuszowy Górski Zjazd w Wetlinie. Zgłoszenia udziału w imprezie do 20 kwietnia. Istnieje możliwość zgłoszenia się po terminie na warunkach zamieszczonych poniżej.  

  Jubileuszowy Górski Zjazd Przewodników
  Wetlina - 26-27 maja 2007

  Każdy z nas, dzięki kursowi przewodnickiemu, Bieszczady zna, albo całkiem niedawno znał, jak własną kieszeń. Z okazji półwiecza SKPB znów chcemy Cię w nie zaprosić. Gdyby nie góry, nigdy byśmy się przecież nie poznali.

  Spotkanie przewodników odbędzie się w uroczym miejscu – ośrodku Piotrowa Polana w Wetlinie, prowadzony przez Piotrka „Niedźwiedzia” Ostrowskiego, dawniej wieloletniego szefa tamtejszego schroniska PTTK.

  Spotkajmy się znów przy wielkim wspólnym ognisku, u stóp Połoniny Wetlińskiej!

 • PROGRAM I KWESTIE ORGANIZACYJNE 

 • LISTA UCZESTNIKÓW IMPREZY I POTWIERDZENIA ŚWIADCZEŃ

 • TRASY

 • BAZA ADRESOWA

 • ZGŁOŚ UDZIAŁ

 • KONTAKT Z ORGANIZATORAMI:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 0606 262 816 w godz. 18 - 22 (Adam)

 • Tags: