Wetlina - Przewodniku poprowadź jubileuszową trasę!

Spotkanie w górach będzie z pewnością bardziej udane, gdy połączy się je ze spotkaniem na szlaku. Chcielibyśmy, aby obchody 50-lecia SKPB nie odbywały się wyłącznie w Wetlinie, lecz również w górach, z których każdy z nas ma mnóstwo wspomnień i które darzymy sentymentem. Trasy obchodów 50-lecia SKPB w Wetlinie będą się więc odbywały pod hasłem Powrót do wspomnień. TRASY:
 • piątek 25.05
  1. Powrót do wspomnień w Worku Bieszczadzkim

  PROWADZI: Jacek Nieckuła
  KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. START: Piotrowa Polana, piątek, godz. 9, powrót ok. godz. 17
  TRASA: Bukowiec - Beniowa - Sianki (Grób Hrabiny, źródła Sanu) - BukowiecUWAGI: Konieczny własny lub umówiony transport samochodowy do Bukowca.
 • sobota 26.05
  1. Powrót do wspomnień z aktualnym Prezesem

  PROWADZI: Radek Baranowski
  KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  START: Piotrowa Polana, piątek, godz. 9, powrót ok. godz. 15
  TRASA: wkrótce
  UWAGI: 

  2. "Powędrować połoniną i spojrzeć daleko ponad głową"

  PROWADZI: "Zoha" - Zosia Kosiorek 438
  KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 0-501 947888
  START: 9.00, Piotrowa Polana (podjazd do Berehow autokarem)
  TRASA: Berehy Gorne - Połonina Wetlińska - Hnatowe Berdo - przełęcz Orłowicza - Wetlina (myślę że zdążymy na 15.00 ;-)) , jak nie to spadamy wcześniej)
  UWAGI: Tak się stało, że przez wędrowanie po górach zaczęłam ćwiczyć hatha jogę.
  Na trasie proponuję postoje i ćwiczenie asan, tam na górze bliżej nieba ;-).Ci, co byli ze mną na ostatnim Harskim i ćwiczyli wiedzą, że to wcale nie takie wydumane i trudne. Zapraszam i zachęcam. Jak nam sil i energii przybędzie to ....... pośpiewamy (zabierzcie jakiś podstawowy śpiewnik np.Połoniny).

  zoha

  Będą również inne, obiecane trasy. Szczegóły w Wetlinie. KU GÓROM!

  Adam

  PS.
  TY MOŻESZ BYĆ KOLEJNYM PROWADZĄCYM!!! Wystarczy że zadeklarujesz chęć. Odwagi! 
    Trasy będą ogłaszane w biurze imprezy w miarę ich napływu.
  Aby poprowadzić trasę, należy zadzwonić na numer 0606 262 816 i podać przebieg trasy oraz kontakt do siebie. Czekamy na Twoje zgłoszenie. 
 • Tags: