Wigilia SKPB - poznajmy się przed 50-leciem!

Tegoroczna Wigilia 50-lecia odbędzie się we wtorek, 19.12.2006 roku, w sali 412, o godzinie 19.00, w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.
Z całego serca zapraszamy przewodników i kursantów SKPB oraz Sympatyków Koła.„Poznajmy się przed 50-leciem”
Jak co roku, wraz z początkiem Adwentu, mamy przyjemność zaprosić Was na Wigilię SKPB. Nasze tegoroczne spotkanie będzie szczególne, bowiem będzie również „wigilią 50-lecia”.

To dla niektórych ostatnia, a dla niektórych pierwsza szansa, by poznać wszystkich przewodników SKPB, ich Rodziny i Przyjaciół, zanim Koło skończy 50 lat :)

Główne miejsce będzie zajmowało łamanie się opłatkiem, śpiewanie łemkowskich kolęd i degustowanie potraw wigilijnych przeplatane spotkaniami z dawno niewidzianymi przyjaciółmi z Koła.

Tak jak zwykle, będzie również możliwość wzięcia udziału w losowaniu prezentów. Zasada jest prosta - jeżeli wrzucisz coś Mikołajowi do worka, to Mikołaj pozwoli wyciągnąć coś z worka Tobie. Jeżeli więc przyniesiesz ze sobą jakiś drobny upominek, możesz liczyć na upominek od Mikołaja.

Oprócz tego będziemy się już przygotowywać od 50-lecia. Dlatego każdego z obecnych przewodników prosimy o przyniesienie swojego zdjęcia, lub zdjęcia swojego kursu, w celu stworzenia Kroniki 50-lecia.

Z całego serca zapraszamy: kurs przewodnicki 06/07, Ola Gajda i Lila Mazurkiewicz.Tags: