Zaproszenie na rajd

Zapraszamy Was na trasy corocznego rajdu Beskid Niski. Jak co roku oferujemy kilkanaście tras: część z noclegami w stodołach, część w namiotach. Na ześrodkowanie, czyli spotkanie wszystkich tras, połączone ze śpiewami, zabawami, hulankami i konkursami (do wygrania cenne nagrody!) zapraszamy 2 maja br. do Olchowca. W programie m.in. koncert zespołu Werchowyna! Na tej stronie znajdziesz dokładne informacje:

Czytaj więcej...

Regulamin rajdu

Informacje i zapisy:

Punkt informacyjny będzie czynny w każdy wtorek kwietnia w godz. 17-18 w CeRuSie (akademik Riviera) ul. Waryńskiego 12, w Warszawie. Na trasy można zapisywać się na spotkaniach przedwyjazdowych (informacje przy opisach konkretnych tras), na starcie trasy, na dowolnym noclegu lub kontaktując się z przewodnikiem swojej trasy.

Czytaj więcej...

Co wziąć?

Co trzeba zabrać, aby wyjechać i wrócić w tym samym stanie psychofizycznym (lub nawet lepszym!)?

Zapakujcie wszystko w foliowe worki!

Czytaj więcej...

Dojazd

Tu znajdziesz informacje, jak dojechać na nasz Rajd. Wymieniliśmy przykładowe pociągi i propozycje dojazdów z Warszawy, ze Śląska oraz z Łodzi. Na końcu podaliśmy także przykładowe dojazdy do Gorlic, gdzie rozpoczyna się kilka tras. Jeśli to nie wystarczy, zawsze można sięgnąć po rozkład jazdy PKP (uwaga - nie uwzględnia on krótkich czasów przesiadek!).

Czytaj więcej...