Osiołek i Świnka

Daria Tylikowska, Karol Jasiński Trasa namiotowa

Termin: 26.IX (niedziela) - 3.X (niedziela)
Zbiórka: 25.IX o godzinie 19:30 - Dw. Wschodni PKP Warszawa obok informacji, 26.IX Zagórz PKP, godz. 8:00 (po przyjeździe pociągu z Warszawy)

Kontakt z prowadzącymi: Daria Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Karol tel. 774 93 25, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

26.IX
Komańcza - Duszatyn - Chryszczata - przeł. Żebrak
27.IX
przeł. Żebrak - Patryja - Habkowce - Jasienik - Łopienka
28.IX
Łopienka - Sine Wiry - Szczycisko - Tworylne
29.IX
Tworylne - Zatwarnica - Dwernik Kamień - Nasiczne
30.IX
Nasiczne - Przysłup - Połonina Caryńska - Berehy Górne
1.IX
Berehy Górne - Połonina Wetlińska (1253) - Wetlina >>> Cisna - przeł. Zwór
2.IX
przeł. Zwór - Jasło (1158) - Roztoki Górne - Solinka
3.IX
Solinka - Wola Michowa - Nowy Łupków >>> Zagórz

Gdy zmęczy Cię obcego miasta szum... na Połoniny jedź - chciałoby się rzec parafrazując słowa piosenki ze znanego musicalu. Wprawdzie osiem dni w Bieszczadach to nie jest ilość czasu pozwalająca na dużo, ale i tak zobaczymy wiele, począwszy od jeziorek osuwiskowych, poprzez malowniczą dolinę Sanu, po zachód (wschód) słońca na Dwerniku Kamieniu. Ba, zajrzymy nawet tam, gdzie słońce nie zagląda. Nie zabraknie również połonin, mieniących się wszystkimi kolorami jesieni, dolin, wieczornych ognisk, a i odrobina krzala i jara jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zapraszamy na wspólne wędrowanie, bo jesienią w Bieszczadach jest po prostu ślicznie.

PS. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt.

PPS. Uczestnikom pozostawiamy do rozstrzygnięcia kwestię, kto jest osiołkiem, a kto świnką.

Tags: