Image Slider - Eskapebolino 2017

  • Eskapebolino 2017
    Eskapebolino 2017

    Dziękujemy z udział w imprezie. Wyniki oraz protokół są już dostępne.

V EskapebolInO 2017 - PODSUMOWANIE

W niedzielę 11 czerwca 2017 r., w Lasach Drewnickich odbyła się V edycja imprezy na orientację pod nazwą EskapebolInO. Baza imprezy mieściła się w Markach-Pustelniku u podnóża górki zwanej "Zwałką", z której roztacza się piękna panorama Warszawy.

Na starcie zgłosiło się 162 uczestników w 67 zespołach, które rywalizowały w 4 kategoriach (familijnej, dla początkujących, średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych). Organizatorzy przygotowali 10 różnych etapów  o nominalnych długościach tras od 1 do 5 km.

Przed imprezą kilkadziesiąt osób wzięło udział w krótkim szkoleniu z zasad turystycznych marszów na orientację, prowadzonym w kilku turach. 

Po rywalizacji w lesie można było wypocząć na łące po górką, upiec kiełbaskę nad ogniskiem,  a także napić się lemoniady oraz skosztować ciast domowego wypieku :-)  Dzięki sprzyjającej pogodzie oraz sporej liczbie rodzin z dziećmi wypoczywającej na kocykach w cieniu rozłożystego dębu, wytworzyła się atmosfera piknikowa. Ciekawe trasy, a także ognisko w bazie, spowodowały, że większość uczestników wracała do domu zadowolona, pytając o terminy kolejnych imprez :-)

Protokół i wyniki imprezy:
http://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/eskapebolino/2017-wiosna/aktualnosci/3233.html

Mapy i wzorcówki:
http://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/eskapebolino/2017-wiosna/aktualnosci/3228.html

Zdjęcia z imprezy:
http://www.skpb.waw.pl/wyjazdy/eskapebolino/2017-wiosna/aktualnosci/3235.html

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA PRZYBYCIE.
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej VI. edycji EskapebolInO za rok, jak zwykle na przełomie maja i czerwca.
 

Koordynator V. EskapebolInO
Mariusz Pietrzak "Dzidek"

 

Tags: