Łap Hatifnata! - Słowacja

Nazwa: Łap Hatifnata!
Termin: 9.08 – 17.08
Miejsce: Slovenske Rudohorie, Niżne Tatry
Koszt: 350 zł
Charakter: namiotowy
Ilość miejsc: 13
Prowadzący: Krysia Kupiszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 507135234
Spotkanie przedobozowe: do ustalenia po kontakcie z prowadzącą

Słońce już zaszło, a oni wciąż siedzieli na plecakach na dworcu. Mieli problem. Nikt nie zabrał ze sobą czołówki ani nawet najmniejszej, najsłabszej latarki. A jakże można iść w góry bez latarki? Tam przecież ciemno, dziwne odgłosy i niebezpieczne zwierzęta. Wtem nagle zagrzmiało i przez okno poczekalni zobaczyli, jak z ziemi wyrastają małe, świecące stworzenia. Poczuli zapach siarki i spalonej gumy. To byli Hatifnatowie.
– Złapcie jednego! Zrobimy sobie latarnię! – ktoś zakrzyknął, kiedy szok już minął.
Więc zarzucili plecaki i ruszyli w pościg za Hatifnatami. A oni poprowadzili ich na zachód, przez góry i doliny, strumienie i maliny i młodniki. Ale nie dali się złapać.

A tak serio obóz planowany jest jako lekki, łatwy i przyjemny, czyli bez przesadnego dźwigania i chodzenia po 50 kilometrów dziennie. Obejrzymy sobie mało znaną część Słowacji, wpadniemy do Koszyc i może nawet jakiś zamek albo jaskinia się trafi po drodze.

Zapraszam!
Krysia
Tags: