Hajda na Inflanty, czyli Longinada

Nazwa obozu: Hajda na Inflanty, czyli Longinada 
Miejsce: Estonia, Łotwa czyli Inflanty
Charakter trasy: trasa rowerowa (ok.800km) z noclegami w namiocie
Namiot: może być wspólny dla całej grupy (koneserzy mogą wozić własny)
Termin: 20.06-7 07.2003r
Cena: około 700 zł - (przejazdy, wyżywienie, program). Przy zapisie wpłata 300zł. Pozostała kwota tj. 100 euro będzie zbierana na miejscu.
Ilość miejsc: ok.12
Prowadzący: Agnieszka Płatkowska tel (22)643-76-70, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                     Longin Fiedczak tel 0-601-22-56-18, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Są jeszcze miejsca - zapraszamy!!!

Wymagania: ukończone 18 lat, dużo chęci, troszkę zdrowia. Trasa łatwa, przeznaczona dla tych którzy chcieliby poznać smak Longinady i ewentualnie pojechać później na cos trudniejszego. W tym roku był to już Liban z  Syrią a pod koniec wakacji będzie Czarnogóra a w przyszłości któż wie............może będzie to wasz pomysł.

Opis Trasy: Trasa powiedzie nas przez wzgórza, doliny, wąwozy i wyspy. Przez dziewicze lasy Inflant, czasem brzegiem morza, tam  gdzie jezior jest więcej niż ludzi, zabytki pamiętają czasy zakonu krzyżackiego, historia kłania nam się w pas a plaże są z bursztynu słynące.
Będziemy jechać w czas białych nocy(!!!) przez tereny gdzie na nasz widok gościnni ludzie otworzą oczy ze zdumienia , gdzie wioski są jak malowane, chleb pieczony jest na liściach chrzanu, przyroda dzika i piękna a czas się zatrzymał.

A reszta......... zależy od WAS
Tags: