Bukowy Dom II

Typ:     ciężki obóz pracy; budowlany; noclegi we własnych namiotach na bazie namiotowej
Koszt:     120 zł (koszty przejazdów i wyżywienia)
Termin:     od 1.07.2001 do 10.07.2001
Miejsce:     baza namiotowa SKPB w Regetowie.

Uczestnicy:     Wszyscy, którzy mają na to ochotę i siły.
Liczba miejsc:     10-12

Zapraszamy wszystkich do pomocy przy rozbudowie bazy namiotowej SKPB w Regetowie. Będziemy: powiększać wiatę, stawiać piec, zbijać podesty do spania, robić drugi stół i nowe ławy. Może też uda nam się zrobić myjnię i boisko do siatkówki oraz zrealizować inne pomysły z cyklu "jak upiększyć bazę". Zapewniamy materiał i narzędzia do pracy. Niestety nie zapewniamy przejazdów i jedzenia - baza nie ma na to pieniędzy. Za pomoc możemy się jedynie odwdzięczyć drobnym gadżetem bazowym w postaci koszulki oraz zwolnieniem z opłat za nocleg na bazie przez najbliższych kilka lat. Chcielibyśmy by dla wszystkich uczestników obozu ta powstała wspólnymi siłami baza stała się Bukowym Domem, który mógłby traktować jak własny.

Zaprasza:     Sławek Michalik
Kontakt:     tel. 659-40-91, e-poczta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spotkanie przedwyjazdowe:     12 czerwca (wtorek) o godz. 19:15 w Centrum Ruchu Studenckiego - akademik Riviera, ul. Waryńskiego 12

Tags: