65-lecie SKPB Warszawa!

 

120W tym roku SKPB Warszawa obchodzi 65-lecie swojego istnienia! Ten piękny jubileusz będziemy wspólnie świętować już niedługo w Wetlinie w dniach 10-12 czerwca!
Serdecznie zapraszamy wszystkie Przewodniczki oraz Przewodników na jego uroczyste obchody.

Obchody rozpoczną się w piątek wieczorem ogniskiem. W sobotę przed południem zapraszamy Was na wspólne wycieczki w góry. Przez cały dzień będzie możliwość zobaczenia wystawy z okazji 50-lecia Magur oraz zakupu wydawnictw od naszych kołowych kolegów. Oficjalne obchody rozpoczniemy późnym popołudniem (ok. godz. 17) wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Następnie opowiemy Wam m. in. o tym, co się działo w Kole przez ostatnie pięć lat i przedstawimy Wam młodych przewodników. Przygotowaliśmy dla Was również kilka niespodzianek. Sobotę zakończymy tradycyjnie przy ognisku. W niedzielę rano zaplanowana jest msza w intencji naszych zmarłych kolegów i koleżanek, a przed południem odsłonięcie tablicy w Jaworcu poświęconej pamięci założycieli i członków SKPB.

Tych, którzy się jeszcze nie zapisali, a są zainteresowani udziałem oraz w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z organizatorami pod adresem: 65lecie{małpa}skpb.waw.pl

Do zobaczenia w Wetlinie!

Ekipa organizacyjna 65-lecia

Tags: