Image Slider - strona główna

Darek Gatkowski - Mister, blacha 566


Kontakt:
dariusz.gatkowski[at]gmail.com

 Mister Gatkowski D

Z SKPB Warszawa pojechałem na wyjazd w liceum, zaraziłem się. Na studiach zrobiłem kurs przewodników górskich, no i tak już mi zostało.

Pasje?

Tak, lubię podróże, nosi mnie i trudno jest mi dłużej usiedzieć bez wyjazdu. Z drugiej strony, moim wielkim marzeniem jest nic nie robić, tak przez kilka dni. Uwielbiam nic nie robić jadąc koleją transsyberyjską. Wracając do podróży, lubię jak jest romantycznie (co by to nie znaczyło).

Na filmy chodzę w dużej mierze do warszawskiego kina Iluzjon. Świetny repertuar i niesamowity klimat. Dobrze się bawię na filmach w stylu "Wężogłowy" o ile dawka ta nie jest za częsta.

Piwa, tak to też moja pasja. Uwielbiam delektować się piwkami regionalnymi. Lubię też oglądać półki zastawione są mnóstwem różnorakich gatunków i marek tego napoju. Taki widok znajduję i na Ukrainie i w Belgii. W Polsce, w tej kwestii, jest bardzo fajnie, róźnorodność czasem mnie przygniata. Lubię to.

Studia zakończyłem, jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska.

SKPB wspierają

Tagi

Adam Panasik Aga Szudarska Agnieszka Płatkowska-Antas Akcja Lato Ala Słoma Arek Smarż Asia Borkowska Babia Góra Barbara Ciach Bartosz Pergół Bartłomiej Kobierzyński Baza namiotowa, Baza w Regetowie Beskid Makowski Beskid Mały Beskid Niski Beskid Sądecki Beskid Śląski Beskid Żywiecki Bieszczady Blanka Błaszczak, Boże Ciało Chata SKPB Chata w Teodorówce chatka studencka Czechy Darek Gatkowski Docent Dzidek dzieci w górach długi weekend Ewa Czupta Ewa Perlińska-Kobierzyńska Gorce Gorgany Gosia Pleban Grigorii Sirociuk Grzegorz Tyliński Grzegorz Zając Hanka Nowicka harmonogram kursu Hubert Rachubiński Impreza na orientację InO Jacek Perłowski Jacek Szczepaniak Joanna Dobosz Kamila Wachnicka, Karol Osiak Karpaty Ukraińskie Kasia Janiak Kasia Stabeusz Korona Gór Polski Krzysiek Chodorowski Krzysiek Mazurek Kuba Rozenbaum Kurs przewodnicki, Lackowa Manewry SKPB Marcin Błoński Marcin Drzymała Mariusz Pietrzak Mateusz Piotrowski Mateusz Trzciński Misia Łukasiewicz Natalia Zwolińska Nocleg w namiocie Nocleg w schronisku Paweł Bieniek Paweł Gilewski Paweł Lustig Paweł Łodziński Pieszy Piotr Bonik Rajd Beskid Niski Rajd Połoniny Rumunia Stasiek Sobociński studenckie lato studenckie wyjazdy szkolenie Słowacja Teodorówka trasa dla dzieci Ukraina Weekend Wojtek Makarewicz Wyjazd chatkowy Wyjazd ekstremalny Wyjazd pod namiot Wyjazd rowerowy wyjazd schroniskowy Wyjazd w góry wyjazdy studenckie wyjazdy w góry zarząd Zawody na orientację Zosia Wiśniewska Zuzanna Smoczyńska Zuzia Smoczyńska